Aylık 12,000 TL Ödüllü Günlük Rake Yarışması
  • 12/26/2017

Aylık 12,000 TL Ödüllü Günlük Rake Yarışması

Poker oynayarak daha fazla kazanmak sizin elinizde. Çünkü, sitemiz üyelerine aylık toplam 12,000 TL ödüllü Rake yarışması düzenliyor. Her gün 400 TL ödül kazanma şansı sitemizde üyelerimizi bekliyor.

Bonus olarak da değerlendirilebilecek olan bu ödülde, sadece birinci değil ilk 10’a giren herkesi kazanma şansı bekliyor. Günlük Rake Yarışması kapsamında birinci olan yarışmacıyı günlük 120 TL, ikinci olan yarışmacıyı günlük 80 TL, üçüncü olan yarışmacıyı günlük 40 TL, dördüncü olan yarışmacıyı da günlük 40 TL, beşinci yarışmacıdan onuncu yarışmacıya kadar olan üyeleri de günlük 20 TL ödül imkanı bekliyor. Kısacası sitemizden bahis oynayan herkes için özel bir ödül imkanı var.

Üyelerimizin günlük kazandıkları ödüller her gece saat 00.00 itibari ile hesaplarına yatırılmaktadır. Sitemizde promosyonların hangi tarihler arasında geçerli olduğu özel olarak belirtilmektedir. Sitemiz Günlük Rake Yarışması ile ilk 10’a giren oyuncular arasında dağılımı yapmaktadır. Aynı zamanda bu özel bonus kampanyasından hem eski hem yeni üyelerimiz yararlanabilmektedir. Üyelerimize bu bonus için herhangi bir sınırlama getirilmemektedir. Poker oyunlarımıza katılarak siz de ödüllerden yararlanabilir, oyun heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sitemize üye olmak ve kazanmak için Aylık 12,000 TL Ödüllü Günlük Rake Yarışmasına katılmak. Her oyunda kazanma şansınızın arttığını ve katlandığını unutmayın. Rake yazdırma sıralamasına göre 20 TL ve 120 TL arasında ödül kazanma şansı siz değerli üyelerimizi bekliyor.